Trzeba uratować świat! Zrób to dzięki klockom Lego Super Heros

Lego – różne oblicza popularnych kloców

Lego to przedsiębiorstwo zabawkarskie, produkujące kultowe klocki o tej samej nazwie. Nie bez powodu są one słynne na całym świecie – od wielu lat służą małym i dużym, gwarantując wspaniałą zabawę. Lego nie ogranicza się do jednego rodzaju klocków, ma do zaoferowania wiele atrakcyjnych i nieprzeciętnych serii. Jedną z nich jest Lego super heroes świetna seria klocków, pozwalająca na zbudowanie postaci z uniwersum Marvel czy DC Universe. 

Rozwijaj się… czyli układaj klocki Lego!

Dzięki układaniu klocków Lego, nasz mały budowniczy może rozwinąć wiele umiejętności. Przede wszystkim są to umiejętności manualne, ale też te dotyczące logicznego myślenia. W zestawach znajdują się przejrzyste instrukcje, pozwalające na bezproblemowe ułożenie nawet bardziej skomplikowanych zestawów. Właśnie z ich pomocą, młody konstruktor może nauczyć się czytania instrukcji i lepszego zrozumienia ich. Różnorodność zestawów i nieskończona ilość możliwości w łączeniu ich doskonale wpływa na wyobraźnię. Klocki nie ograniczają się tylko do budowania – można bawić się nimi dowolnie, tworzyć własne historyjki czy zaprosić do zabawy inne osoby. Oczywiście, każdy może bawić się Lego, niejeden dorosły chętnie dołącza do budowania, a niektórzy są uwielbiają je do tego stopnia, że tworzą własne kolekcje.

Superbohaterowie włączają się do zabawy

Seria Lego Super Heroes jest bardzo obszerna. Od mniejszych i tańszych zestawów, po te rozbudowane. Znajdziemy w niej wielu superbohaterów, takich jak Superman, Batman czy Iron Man. Lego Super Heros nie ogranicza się tylko do tych dobrych, nadzwyczajnych i walecznych postaci – czarne charaktery nie zostały pominięte! Wszystkie historie potrzebują tła, pod tym względem również nie zostajemy zawiedzeni – seria oferuje nam zestawy klocków, dzięki którym możemy zbudować miejsca akcji. Są to między innymi Jaskinia Batmana i Zbrojownia Iron Mana. 
Kupując Lego Super Heroes zapewniasz swojemu dziecko (a kto wie, może i sobie) wciągającą i długą zabawę. Nawet zaczynając od mniejszych zestawów, po pewnym czasie można zgromadzić imponującą kolekcję, która zapewnia jeszcze więcej frajdy.