LEGO Super Heroes – zbuduj świat z superbohaterami

Jeżeli oglądając filmy, czytając komiksy lub grając w gry opowiadające historię superbohaterów ze świata Marvela bądź DC marzyliśmy o poznaniu głównych bohaterów osobiście, to teraz nadarza się ku temu doskonała okazja. Kolekcje klocków lego super heroes przenoszą konstruktorskie wyzwania do świata, gdzie super moce można wykorzystać na wiele sposobów. 

Zestawy LEGO Super Heroes – co to? 

Zestawy LEGO Super Heroes zabierają małych i dużych budowniczych do świata, w którym rządzą superbohaterowie. Klocki te pozwalają odgrywać sceny znane z filmów, gier i komiksów osadzonych w uniwersach Marvela oraz DC. Nie musimy oczywiście ograniczać się do odtwarzania znanych ról. Możemy, a nawet powinniśmy, uruchomić wyobraźnię i stworzyć własne niepowtarzalne scenariusze na niesamowitą przygodę. Co gdyby Spider-Man wespół z Batmanem stawił czoła złoczyńcom? Takie rzeczy możliwe są w świecie LEGO Super Heroes. 

Najbardziej ekscytujące zestawy LEGO Super Heroes 

Świat LEGO Super Heroes jest pełen kreatywnych możliwości. Wszystko za sprawą zestawów pozwalających na własnej skórze poczuć emocje towarzyszące superbohaterom w trakcie ratowania świata przed złem. Przyjrzyjmy się zatem niektórym z najbardziej ekscytujących klocków w świecie superbohaterów. Wieża Avengers to miejsce, w którym Kapitan Ameryka, Thor, Iron Man, Hulk i inni superbohaterowie spędzają czas, gdy nie ratują świata przed złymi mocami. Wieża ma wiele fajnych funkcji, takich jak basen na dachu i automatyczny system bezpieczeństwa, który wykrywa intruzów zaraz po wejściu do budynku! Teraz możesz zbudować ją własnoręcznie, dzięki zestawom Lego 76166 Heroes Walka o Wieżę Avengersów.

Inne atrakcyjne klocki LEGO Super Heroes to:

–  Zbrojownia Iron Mana

– Jaskinia Batmana: pojedynek z Człowiekiem-Zagadką

– Batman kontra Joker: pościg Batmobilem

Dołącz do zespołu Avengers i rozwijaj kreatywne supermoce 

Klocki LEGO Super Heroes nadają się dla dzieci. Ulubieni bohaterowie oraz dobrze znane korzyści płynące z LEGO, pozwalają małym konstruktorom w rozwijaniu wyobraźni i nie tylko. Szeroka gama dostępnych zestawów pozwala wcielić się w jedną z kultowych postaci. Dołącz do bitwy pomiędzy dobrem i złem, wybierając zestawy Lego super heroes (duży wybór na stronie www.taniaksiazka.pl)