LEGO Super Heroes – prawdziwa gratka dla wszystkich fanów superbohaterów!

LEGO Super Heroes to niesamowita frajda dla wszystkich fanów Marvela i DC! Każdy miłośnik superbohaterów pokocha te wyjątkowe zabawki, które pozwalają przenieść się w świat pełen wyjątkowych mocy, przybyszów z innych światów, a nawet magii. LEGO znane i cenione jest za swoją jakość wykonania, dlatego takie klocki będą również świetnym wyborem na prezent. Wiele zestawów z superbohaterami sprawdzi się dla małych osób, ale nie zabraknie też modeli przeznaczonych dla dorosłych.

LEGO Super Heroes – ulubieni superbohaterowie w Twoim domu! 

LEGO Super Heroes to idealna seria dla wszystkich miłośników superbohaterów. Nie zabraknie tu kultowych wersji Batmobila, przeróżnych przygód Spider-Mana, całej ekipy Avengers i wielu innych. Zabawki nawiązują zarówno do filmów, jak i do komiksów, więc każdy może znaleźć tu coś dla siebie. To prawdziwa gratka dla wszystkich dzieci, które przepadają za tymi wyjątkowymi postaciami. Klocki LEGO po ułożeniu mogą być dla nich świetną zabawką, a po skończonej zabawie będą piękną dekoracją biurka czy półki. W tej kolekcji znajdują się również zestawy 18+, które są trudniejsze w układaniu. Każde ukończenie takich klocków na pewno przyniesie mnóstwo satysfakcji i zadowolenia z siebie, dlatego warto już teraz zaopatrzyć się w swój pierwszy zestaw z superbohaterami. Sprawdzą się do tego na przykład: 

– LEGO Marvel Super Heroes, Atak na kryjówkę Spider-Mana, 76175 wiek 8+
– LEGO Batman, Jaskinia Batmana: pojedynek z Człowiekiem-Zagadką, 76183 wiek 8+
– LEGO DC Super Heroes, Maska Batmana, 76182 wiek 18+
– LEGO Super Heroes, Eternals – Atak powietrzny, 76145 wiek 7+

Jakie zestawy pojawiły się w 2022 roku? 

LEGO Super Heroes to seria, która wciąż uzupełniania jest o nowe zestawy i nie zabraknie ich również w bieżącym roku. Pojawiają się tu kultowe sceny znane z filmów, zbrojownia Iron Mana, młot Thora i wiele innych. Wszystkich fanów superbohaterów na pewno ucieszą: 

– LEGO Marvel Super Heroes, Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery, 76204 wiek 7+
– LEGO DC Super Heroes, Jaskinia Batmana: pojedynek z Człowiekiem-zagadką, 76183 wiek 8+
– LEGO Marvel Super Heroes, Bitwa mechów Spider-Mana i Zielonego Goblina, 76219 wiek 7+